Inovační platforma lázeňství a balneologie

Inovační platforma lázeňství a balneologie je expertní skupina složená z odborníků působících v oblasti lázeňství a balneologie a zástupců veřejné správy, která je založena na principu partnerství. Spolupráce je rozvíjena zejména za účelem řízení a implementace Koncepce rozvoje lázeňství a balneologie Karlovarského kraje a RIS3 KVK.

Předseda

Ing. arch. Vojtěch Franta – předseda Inovační platformy lázeňství a balneologie

Členové

Koncepce rozvoje lázeňství a balneologie Karlovarského kraje

Koncepce rozvoje lázeňství a balneologie Karlovarského kraje představuje střednědobý strategický dokument, který naznačuje, jakými směry se bude rozvíjet lázeňství a balneologie v Karlovarském kraji.

Zastřešujícím rámcem celé koncepce je vize, která popisuje budoucí stav, kterého by mělo být dosaženo díky úzké spolupráci relevantních aktérů v oblasti lázeňství a balneologie v Karlovarském kraji.

„Balneologie a lázeňství karlovarského regionu je světovým lídrem oboru plně využívajícím potenciál místních přírodních zdrojů a vědecko-výzkumných poznatků pro uspokojení požadavků klientů 21. století.“

Koncepce byla schválena Zastupitelstvem Karlovarského kraje usnesením č. ZK 62/02/19.

Stáhnout koncepci (PDF 1,7 MB)

Zasedání

Pořadí Datum konání Zápis
7. 30. 10. 2019
6. 7. 10. 2019
5. 27. 11. 2018
4. 23. 10. 2018
3. 2. 5. 2018
2. 5. 4. 2018
1. 24. 5. 2017
Vize

„Karlovarský kraj – kraj vstřícný inovacím, podnikavosti a mezinárodní spolupráci, který kreativně rozvíjí místní lidský potenciál, znalosti a hospodářské tradice.“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.