Seminář Nové dotační příležitosti pro podnikatele: Kreativní a inovační vouchery

11. 6. 2019

Rádi byste vylepšili design vašeho produktu nebo způsob jeho prezentace? Od příštího roku chystáme nový dotační titul Kreativní vouchery. Využijte první možnosti seznámení se s podmínkami tohoto titulu během semináře „Nové dotační příležitosti pro podnikatele“, který pořádá Agentura pro podnikání a inovace 30. července. Během semináře zjistíte, za jakých podmínek můžete o kreativní voucher žádat, jaké výše dosahuje podpora, na jaké projekty je možné kreativní voucher využít atd. Představeny budou také Inovační vouchery, které poskytuje Karlovarský kraj již od roku 2012. Konzultovat budete moci také své projektové záměry.

Na semináři budete mít dále možnost seznámit se s novými možnostmi podpory z Operačního programu Podnikání a inovace (program Nemovitosti a Úspory energie) nebo s dotačními příležitostmi na vzdělávání zaměstnanců Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje.

Vstup na akci je pouze pro registrované. Seminář se koná v budově A Krajského úřadu Karlovarského kraje. Více informací naleznete v pozvánce.


Seminář Nové dotační příležitosti pro podnikatele: Kreativní a inovační vouchery
Všechny aktuality
Vize

„Karlovarský kraj – kraj vstřícný inovacím, podnikavosti a mezinárodní spolupráci, který kreativně rozvíjí místní lidský potenciál, znalosti a hospodářské tradice.“