Navštivte již třetí Veletrh dotačních příležitostí

29. 8. 2019

Přidáte se příští rok k těm, kteří podporují inovace díky inovačním voucherům Karlovarského kraje? Nebo byste rádi vyzkoušeli nový kreativní voucher a podpořili design svých produktů a způsoby jejich prezentace? Na plánování vhodných projektů máte ještě dost času, ale pokud už teď máte nějaké nápady, přijďte je s námi prokonzultovat na Veletrh dotačních příležitostí! A pokud vás zrovna žádný námět na projekt nenapadá, přijďte si udělat alespoň obecný přehled o tom, co jednotlivé programy podporují. Mimo naší agentury budou mezi účastníky i Agentura pro podnikání a inovace (OPPIK), Centrum pro regionální rozvoj (IROP), Ministerstvo práce a sociálních věcí (OP Zaměstnanost), Technologická agentura České republiky a další. Přehled účastníků a podrobnější informace naleznete v pozvánce.

Veletrh se bude konat v sálu Krajské knihovny Karlovarského kraje dne 17. září od 9 hodin. Registrovat na akci se můžete zde.


Navštivte již třetí Veletrh dotačních příležitostí
Všechny aktuality
Vize

„Karlovarský kraj – kraj vstřícný inovacím, podnikavosti a mezinárodní spolupráci, který kreativně rozvíjí místní lidský potenciál, znalosti a hospodářské tradice.“