Karlovarský kraj mění svou image

28. 6. 2017

V pátek 23. června 2017 se v Bohemia Lignum sešli zástupci soukromého sektoru, samosprávy a neziskových organizací, aby společně zpřesnili obrysy regionálního inovačního systému a definovali první kroky k přeměně Karlovarského kraje v Kreativní region prostřednictvím designu, designového myšlení a inovací. Každý účastník definoval svoji osobní i pracovní roli v této proměně a současně svá očekávání. Zazněla celá řada zajímavých a zejména kreativních nápadů. Výstupy z workshopu budou využity při dalších krocích k naplňování potřeb a cílů definovaných v Regionální inovační strategii Karlovarského kraje.

Věříme, že díky lepší image Karlovarského kraje se náš region stane atraktivnějším místem pro život, zvýší ochotu veřejnosti zapojovat se do veřejného života, omezí odliv mladých a vzdělaných lidí do ostatních regionů a zahraničí.

Workshopu se zúčastnili zástupci Czechinvest, Destinační agentury, ept connector s.r.o., Hotelu Imperial, K M K GRANIT, a.s., KALIBRA NOVA, s.r.o., Karlovarské agentury rozvoje podnikání, p. o., Karlovarského kraje, Krajského sdružení MAS Karlovarského kraje, z. s., Letiště Karlovy Vary, s. r. o., MAS Sokolovsko, PROTEBE live, o. s. a WITTE Nejdek, spol. s r.o.

Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na setkání při další příležitosti!

Karlovarský kraj mění svou image
Všechny aktuality
Vize

„Karlovarský kraj – kraj vstřícný inovacím, podnikavosti a mezinárodní spolupráci, který kreativně rozvíjí místní lidský potenciál, znalosti a hospodářské tradice.“