Karlovarské bioslavnosti na Kozodoji budou žít regionem

10. 5. 2019

Plánujete navštívit Karlovarské bioslavnosti na Kozodoji? Pak se nezapomeňte zastavit u našeho stánku Žijeme regionem! Budete se moci seznámit s cíli marketingové kampaně na podporu patriotismu Karlovarského kraje, s ambasadory naší kampaně a připravena pro vás bude dětská dílnička a fotokoutek s rekvizitami nesoucími hesla marketingové kampaně. Ve stánku Žijeme regionem se bude soutěžit také o trička, klobouky a náramky.

„Karlovarské bioslavnosti na Kozodoji jsou celodenní, zábavně vzdělávací akcí určenou pro širokou veřejnost, hlavně pak pro rodiny s dětmi. Snahou organizátorů je rozšířit lidem obzory ať už jde o životní prostředí, ochranu přírody, tradiční výrobu či historii našeho kraje. Jsem proto moc rád, že se akce propojila s marketingovou kampaní Žijeme regionem a že zde budeme moci představit naše aktivity,“ uvedl Josef Janů, krajský radní pro oblast regionálního rozvoje.

Karlovarské bioslavnosti se konají 18. května 2019 od 10 do 18 hodin na farmě Kozodoj na okraji Staré Role v Karlových Varech. Majitelkou farmy je jedna z ambasadorek marketingové kampaně Žijeme regionem - Pavlína Štyndlová. „Marketingová kampaň slaví u veřejnosti velký úspěch. Je vidět, že zde takovýto projekt dlouhodobě chyběl. Ozývají se nám další a další lidé, kteří by se do ní chtěli zapojit a její myšlenky aktivně podpořit, z čehož máme opravdu velkou radost a moc si toho vážíme,“ dodal Josef Janů. Více informací o kampani Žijeme regionem najdete na internetových stránkách nebo na facebooku.


Karlovarské bioslavnosti na Kozodoji budou žít regionem
Všechny aktuality
Vize

„Karlovarský kraj – kraj vstřícný inovacím, podnikavosti a mezinárodní spolupráci, který kreativně rozvíjí místní lidský potenciál, znalosti a hospodářské tradice.“