Jaké bylo první setkání podnikavých žen Karlovarského kraje…?

19. 11. 2018

…inspirativní, nabité a přitom zároveň pohodové. Důkazem o tom, že se podnikavým ženám setkání líbilo bylo, že se nám trochu protáhlo. Počet účastnic nás mile překvapil. Rozhodně svědčí o tom, že podnikavých žen v našem kraji není málo a že jsou skutečně podnikavé a aktivní. Jsme rádi za to, že některé z účastnic přinesly ukázat své výrobky a také, že byly tolerantní k mužské návštěvě při představování marketingové strategie Karlovarského kraje.

Doufáme, že pro podnikavé ženy bylo rendez-vous inspirativní a přínosné. Budeme rádi, když se s vámi a dalšími kolegyněmi budeme setkávat i nadále a případně do budoucna uslyšíme další zkušenosti také z ostatních oblastí podnikání.

Koncept regionálního setkávání podnikatelek z různých oborů vznikl v pardubické pobočce CzechInvestu. Díky úspěšnosti akce se rychle rozšířil do dalších regionů. Setkávání podnikavých žen slouží ke sdílení zkušeností, získávání nových kontaktů a podnětů pro další rozvoj.

Jaké bylo první setkání podnikavých žen Karlovarského kraje…?
Všechny aktuality
Vize

„Karlovarský kraj – kraj vstřícný inovacím, podnikavosti a mezinárodní spolupráci, který kreativně rozvíjí místní lidský potenciál, znalosti a hospodářské tradice.“