SETKÁNÍ PERSONALISTŮ: Jak si udržet kvalitní zaměstnance?

29. 11. 2018

Získat kvalitní pracovní sílu bez vysokých finančních nákladů je dnes téměř nemožné. Co můžeme ale dělat pro to, aby nám naše kvalitní pracovníky nepřeplatil někdo jiný? Soustřeďte se na talent management! Jak na to vám poradí během Setkání personalistů Karlovarského kraje František Horník, v současnosti jedna z největších osobností v oblasti psychologie práce v České republice i na Slovensku, zakladatel vzdělávací společnosti MotivP a dvojnásobný finalista v soutěži Manažer roku (2008, 2012).

Akce se koná 17. 12. 2018 v Krajské knihovně Karlovarského kraje. Účast na setkání je bezplatná. Kapacita prostor je omezena, účast je pouze pro registrované. Na základě zaslaného přihlášení obdrží účastník potvrzení o registraci. Uzávěrka pro přihlášení je do 12. 12. 2018. Více informací naleznete v pozvánce.SETKÁNÍ PERSONALISTŮ: Jak si udržet kvalitní zaměstnance?

Soubory ke stažení

Všechny aktuality
Vize

„Karlovarský kraj – kraj vstřícný inovacím, podnikavosti a mezinárodní spolupráci, který kreativně rozvíjí místní lidský potenciál, znalosti a hospodářské tradice.“